İstanbul, Türkiye
Pzt - Cum : 09:00 - 17:00

Sürdürülebilirlikte Odak Alanları - Sosyal Sermaye Yönetimi

Sürdürülebilirlik odağına İNSAN'ı alan bir yaklaşımdır.

Kurumsal Sürdürülebilirlik ancak sosyal sermayenin başarılı yönetimi ile sağlanabilir.

Şirketler sosyal ve insan sermayeleri ile yarattıkları ticari sonuçlar arasındaki karşılıklı bağımlılığı anlamadıklarında veya takip etmediklerinde, yenilikçilik, büyüme ve sürdürülebilir sosyal etki açısından önemli fırsatları kaçırmaktadırlar.
Topluma değer yaratma konusunda ortak hedeflere sahip paydaşlarla işbirlikleri ve sonuca ulaşmayı teşvik eden ve/veya mümkün kılan yapılar, roller, ilişkiler ve süreçler şirketlerin başarısında temeldir.

SVS Türkiye, Sosyal Sermaye* faktörünü merkezine alarak; dünya sorunlarının iç meseleler haline geldiği ve sosyal ve doğal sermayenin işin özünü oluşturduğu sürdürülebilirlik iş modelini anlayarak, başarılı bir şekilde yönetebilmeleri için bireyleri ve kuruluşları desteklemektedir.

Kurum Kültür ve Amaçlarını beraber belirlemek, paydaşlarla yakın işbirlikleri ve amaç birlikteliği kurumsal başarıya ne sağlar?

Sosyal Sermaye ve Organizasyon Hizmetleri

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.